گرین گروپ

عرضه به‌روزرسانی اصلی Google نوامبر 2023 اکنون کامل شده است

عرضه به‌روزرسانی اصلی Google نوامبر 2023 اکنون کامل شده است

عرضه به‌روزرسانی اصلی Google نوامبر 2023 اکنون کامل شده است

چهارمین به‌روزرسانی الگوریتم هسته گسترده در سال 2023 اکنون در حال انتشار است.

گوگل تایید کرد که آپدیت اصلی نوامبر 2023 – چهارمین به روز رسانی هسته ای امسال – به پایان رسیده است. به روز رسانی در 2 نوامبر 2023 آغاز شد، تنها چند هفته پس از به روز رسانی اصلی اکتبر 2023، که در 5 اکتبر عرضه شد و در 19 اکتبر تکمیل شد.

به‌روزرسانی اصلی نوامبر در 28 نوامبر 2023، 26 روز پس از شروع عرضه به پایان رسید.

چیزی که ما دیدیم. این به‌روزرسانی، مانند بسیاری از به‌روزرسانی‌های اصلی قبلی، از نظر تعداد سایت‌هایی که شاهد نوسان رتبه‌بندی بودند و شکایات SEO در مورد عرضه، بسیار بزرگ بود. این به‌روزرسانی اصلی نوامبر به سرعت شروع شد و فوراً تأثیر بسیار زیادی داشت. آنچه را که برخی از سئوکاران در اوایل در میزگرد موتورهای جستجو متوجه شدند، پوشش دادم.

به روز رسانی همپوشانی. به خاطر داشته باشید که به‌روزرسانی بررسی‌های نوامبر ۲۰۲۳ گوگل از چهارشنبه ۸ نوامبر ۲۰۲۳ آغاز شد و همچنان در حال انجام است. بنابراین آن دو به‌روزرسانی همزمان اتفاق می‌افتند، اما تأثیر هر به‌روزرسانی در زمان‌های مختلف توسط سایت‌ها تجربه می‌شد.

چرا ما اهمیت می دهیم؟ به‌روزرسانی‌های الگوریتم Google برای همه برندها، کسب‌وکارها و سازمان‌ها ضروری است که باید از آن آگاه باشند، زیرا می‌توانند بر عملکرد سایت شما در نتایج جستجو تأثیر بگذارند. هر گونه تغییر در رتبه بندی از یک به روز رسانی اصلی – مثبت یا منفی – می تواند بر ترافیک ارگانیک، تبدیل ها و درآمد شما تأثیر بگذارد.

دانستن زمانی که گوگل این به‌روزرسانی‌ها را انجام می‌دهد، صاحبان سایت را قادر می‌سازد بدانند که آیا نوسانات ترافیک ناشی از تغییر در سایت است یا چیزی که گوگل با الگوریتم رتبه‌بندی خود تغییر داده است.

اگر ضربه خوردید چه کار کنید Google توصیه هایی را در مورد مواردی که در گذشته تحت تاثیر یک به روز رسانی اصلی قرار گرفتید، در نظر بگیرید:

اقدامات خاصی برای بازیابی وجود ندارد. تأثیر منفی رتبه‌بندی ممکن است نشان‌دهنده مشکلی در صفحات شما نباشد.
گوگل لیستی از سوالاتی را ارائه کرده است که در صورت آسیب دیدن سایت شما توسط یک به روز رسانی اصلی باید در نظر بگیرید.
گوگل گفت که شما می توانید کمی بهبودی بین به روز رسانی های اصلی مشاهده کنید، اما بزرگترین تغییر بعد از یک به روز رسانی اصلی دیگر خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا